Szkoła Liderów Miast

Uczestnicy „Przywództwa w Samorządzie” spotkali się w Żyrardowie

Pod koniec sierpnia 2021 na zaproszenie Prezydenta miasta Żyrardowa Lucjana Chrzanowskiego, odbyło się spotkanie uczestników programu „Przywództwo w samorządzie”.  Było to czwarte z ośmiu spotkań poświęconych przywództwu i rezyliencji miejskiej, a zarazem pierwsze, w którym mogli zobaczyć się na żywo.

Dwa dni spotkania poświęcono intensywnemu szkoleniu z naturalnego potencjału liderów miast w kontekście komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji kryzysowej i wystąpień publicznych. 

Szkolenia poprowadzili:

MICHAŁ SIEGIEDA 

Od 2007 roku związany z telewizją, głównie TVP, m.in., jako reporter „Wiadomości” TVP1 oraz jako wydawca TVP Info. Wcześniej był dziennikarzem Telewizji Puls, Radia Eska i Radia Plus. Obecnie członek zespołu Grupy Wirtualna Polska, gdzie objął stanowisko wydawcy kanału WP. Wcześniej pracował jako wydawca programu „Dzieje się” Macieja Orłosia oraz wydawca strony głównej WP. Jest absolwentem Wydziału Politologii Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.

PAULINA KIRSCHKE

Dziennikarka telewizyjna i radiowa, publicystka. Pracowała m.in. w Telewizji WTK, Telewizji Biznes i Polsat News. Współpracowała z Akademickim Studio Filmowym UAM, Gazetą Wyborczą i Głosem Wielkopolskim. Od ponad roku prowadzi rozmowy z kobietami w ramach podcastu „Kobiety Jak Rakiety”. Prowadziła i współtworzyła wiele konferencji i wydarzeń we współpracy z Wielkopolskim Urzędem Marszałkowskim, m.in. cykl „Wielkopolskie Forum Szerokopasmowe”, „E-zdrowie – czas na Wielkopolskę” czy „Partnerstwo Publiczno-Prywatne szansą na rozwój samorządów”. Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych dla zarządów firm, organizacji i JST. Absolwentka programu Szkoła Liderów Miast. 

GRZEGORZ IDZIAK

Trener umiejętności społecznych. Absolwent szkoły trenerskiej Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Od 2019 r. członek zarządu Stowarzyszenia. Absolwent podyplomowych studiów z zakresu marketingu i zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu-National-Louis University w Nowym Sączu oraz studiów podyplomowych z zakresu coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od roku 2004 przygotowuje i prowadzi szkolenia z zakresu przywództwa i liderstwa, współpracy zespołowej, pozyskiwania środków, funkcjonowania organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej i społecznej, budowania partnerstw, marketingu organizacji społecznych.

 

Partnerem zjazdu było miasto Żyrardów.  

TARNOWSKIE GÓRY
KRAŚNIK
CHRZANÓW
HRUBIESZÓW
ZAMOŚĆ
ZGORZELEC
SZCZYTNO
SIERPC
MIASTECZKO ŚLĄSKIE
SŁUPCA
KRUPSKI MŁYN
ŻYRARDÓW
DARŁOWO
LEŚNA
GARWOLIN
ŚWIECIE
TRZEBINIA
NAKŁO NAD NOTECIĄ
Previous slide
Next slide