Szkoła Liderów Miast

Aktualności

Wspieramy rozwój miast w ich odporności – podsumowanie programu Przywództwo w Samorządzie 3.0

W dniach 17 - 18 listopada 2022r. zakończyliśmy III edycję programu Przywództwo w Samorządzie 3.0. Przy okazji ostatniego zjazdu edycji, odbyła się zjazd absolwencki wszystkich edycji programu.

Przywództwo w Samorządzie – półmetek programu

Czy w czasach dynamicznych, nieprzewidywalnych zmian warto poświęcać czas i energię na programy szkoleniowe? Jak wzmacniać kompetencje liderskie i wspierać zespół przy natłoku pilnych spraw? Odpowiedzi dostarcza program Fundacji Szkoła Liderów i Fundacji Veolia Polska „Przywództwo w samorządzie”.

Przywództwo w Samorządzie 3.0 – relacja video

Przywództwo w Samorządzie 3.0 – ruszyła trzecia edycja.

„Przywództwo w samorządzie” to jedyny w Polsce bezpłatny program szkoleniowy dla liderów samorządowych przygotowany w oparciu o koncepcję rezyliencji miejskiej. Od 2020 r. Fundacja Szkoła Liderów i Fundacja Veolia Polska wspierają samorządowców w rozwoju ich umiejętności przywódczych

Europejski Kongres Samorządów:  Czasy niepewności – jak w nich budować rezyliencję miast?

Serdecznie zapraszamy na panel dyskusyjny Fundacji Veolii Polska pt. Czasy niepewności – jak w nich budować rezyliencję miast?, który odbędzie się podczas Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach.

Rezylientny samorząd – rezylientne miasto. Relacja z finału 2. edycji PwS.

W czwartek, 4 listopada 2021 odbył się uroczysty finał programu „Przywództwo w Samorządzie”. W drugiej edycji projektu wzięło udział 35 samorządowców z 8 miast i 1 gminy wiejskiej. Wydarzenie uświetnił wykład prof. Rafała Matyi i podcastera Marcina Żebrowskiego.